Series
Ratings
28
Modern FamilyRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0