Movies
Ratings
32
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 4.0
KisaragiRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Rinco's RestaurantRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5