Movies
Ratings
85
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0