Series
Ratings
76
Stranger ThingsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0