Titles you rated
The Death of StalinRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Miami ViceRated ★ 2.0