Movies
Ratings
172
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Serious MoonlightRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5