Movies
Ratings
594
Shrek 2Rated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 2.5
DevilRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0