Titles you rated
SonatineRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5