Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5