Movies
Ratings
309
Snowy RoadRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5