Titles you rated
Rules of DatingRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5