Titles you rated
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5