Titles you rated
Beastie BoysRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Claire's CameraRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Dead ManRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5