Movies
Ratings
456
Between Love and HateRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Bubble Fiction: Boom or BustRated ★ 2.5
Flora and SonRated ★ 2.5
Cape FearRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
KeanuRated ★ 2.5
Bad TripRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
Bleu de ChanelRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5