Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0