Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0