Titles you rated
- GraduationRated ★ 5.0
 InfernoRated ★ 2.0 InfernoRated ★ 2.0
 Joseph: King of DreamsRated ★ 5.0 Joseph: King of DreamsRated ★ 5.0
 The BirdsRated ★ 4.0 The BirdsRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
 Kiss of the Spider WomanRated ★ 4.0 Kiss of the Spider WomanRated ★ 4.0
 Wrath of the TitansRated ★ 2.0 Wrath of the TitansRated ★ 2.0
 Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0 Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
 Home Alone 4Rated ★ 5.0 Home Alone 4Rated ★ 5.0
 The MissionRated ★ 3.5 The MissionRated ★ 3.5
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 The Secret GardenRated ★ 3.0 The Secret GardenRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Sleeping BeautyRated ★ 5.0 Sleeping BeautyRated ★ 5.0
 Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0 Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0 The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
 Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0 Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
 Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0 Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
 The ShackRated ★ 3.0 The ShackRated ★ 3.0