Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5