Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0