Titles you rated
TunnelRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5