Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Asian Corridor In HeavenRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5