Series
Ratings
83
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Behind Every StarRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5