Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5