Movies
Ratings
649
A Star Is BornRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0