Movies
Ratings
193
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
ParkRated ★ 1.5
Continental ’25Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5