Series
Ratings
52
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Wander Over YonderRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- おかしなガムボールRated ★ 4.0
- 아오이 호노오Rated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Tear Along The Dotted LineRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 2.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0