Series
Ratings
274
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
TohaiRated ★ 1.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.0- アカギRated ★ 3.5
AkagiRated ★ 4.0
Hazbin HotelRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5