Series
Ratings
20
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5