Series
Ratings
83
Busted! Season 2Rated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5