Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5