Movies
Ratings
141
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The SadnessRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Ichi the KillerRated ★ 3.5