Movies
Ratings
16
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 1.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5- The CureRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Thermae RomaeRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
TangledRated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 0.5