Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0