Titles you rated
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0
The FugitiveRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
PushRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 1.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0