Movies
Ratings
208
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
CarolRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Unicorn StoreRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 0.5
LucyRated ★ 2.0