Titles you rated
Close Your EyesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
FlowRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5