Series
Ratings
57
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
TreasonRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0- プライドRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0