Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 4.0
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.5
My Broken MarikoRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 3.5