Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Assassin's CreedRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0