Series
Ratings
41
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 1.5
Big Little LiesRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 1.0
Knights of SidoniaRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5