Series
Ratings
184
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0