Movies
Ratings
239
Loving VincentRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5