Movies
Ratings
833
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 4.5
Young Adult MattersRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0