Movies
Ratings
59
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0