Titles you rated
Perfect ProposalRated ★ 2.5
Oki's MovieRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5- I Don't CareRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0- The Reservoir GameRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
PiRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5