Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5