Titles you rated
American PieRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0