Movies
Ratings
95
Extreme JobRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Between the SeasonsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HalloweenRated ★ 1.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0