Movies
Ratings
54
The Last ExorcismRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
xXxRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0