Titles you rated
Marona's Fantastic TaleRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0